HomeUncategorized › przerwa

przerwa

Mało kto robi tak szczelną paroizolację. Oprócz tej taśmy dobry jest też klej z isovera vario ds – ja nim uszczelniam wszystko co mogę w suficie. Tak samo własnie na niego można tą folię pod UD-ki przyklejać – tak właśnie robi gktid.  Jako pierwsze montowałem haki narożne skosu a potem na krokwiach przy ścianach w odstępach co 34 cm (można było rzadziej ale z uwagi na materiał z allegro wolałem dać gęściej). następnie sznurek z kredą i pstryk – mamy odległości wieszaków na krokwiach środkowych. dalej idzie w ruch kątownik i ołówek – rysuję linie pod kątem prostym> przykładam wieszak i dosuwam do sznurka tak aby jednak się nie stykało i kręce wieszak do krokwi. Sprawdziłem, te rury niebieskie kan therm blue kosztują ok 2.25-2.5zł/mb a marketówka ok połowę tego. Pytanie czy ta rurka ‘fajniej’ się kładzie niż zwykła peksa? Jesli tak to spokojnie dopłacę do swojej instalacji ok 1500zł za rurki na całą podłogówkę (szybko licząc ok 1400mb). Tynki gipsowe potem smarują farbami co to nie przepuszczają powietrza a prędzej gruntują. Dla mnie żaden argument. Poza tym karton nie jest barierą a w środku gips. Ja okładam choć aktualnie mam zdrowotna przerwę.

Kondycja musi poczekać. Leżę – czarostwo wróciło do mnie.
Dostaje jakiś antybiotyk ale jeszcze poza rozłożeniem mnie nic innego nie zdziałał.
Czytałem po Internetach, że. Ten typ tak ma. Ale do tego to jeszcze zapalenie ucha od zatok- boli od czwartku i nic nie pomaga.
Wypróbowałem wszystko i poza uciskiem nic nie działa.

A brałeś może duże dawki witaminy c no askorbinian (czy tam jakoś kwas l-askorbinowy). Mozna to kupić w paczkach po 1kg i brać po płaskiej małej łyżeczce co godzine. Dopóki nie poczujesz, ze jeździ Ci w,brzuchu tzn przeczyszcza Cie, mozesz brać cały czas, no a potem mniej/ rzadziej.

Comments are closed.