HomeUncategorized › zmiękczenie

zmiękczenie

Odpowiedź wydaje mi sie prosta. Nikt ich też nie otrzymuje gratis a każdy tłumaczy je na swój uzytek. Dzisiaj zaś mozna znaleźć w necie mnóstwo pseudo firm które sprzedają towary nie mając częstokroć pojęcia o tym co sprzedają i to właśnie te firmy czyhają na takie okazje by “ściągać” instrukcje i z nich korzystać. Póki co nasz rynek to rynek oszołomów i żadne prawa autorskie – poza oczywiście aktualną i na papierze ustawą – nie obowiązują. Ale komu by sie chciało dochodzic swoich praw.
Sprawdzałem wielu z tych sprzedawców i naprawdę wiem o czym mówię i dlatego współczuję tym którzy kupuja zaawansowane technologicznie urzadzenia w firmach “sypialnianych” bez uprzedniego sprawdzenia co ta firma zrobiła i jakie ma zaplecze techniczne. A wszystko dlatego , ze cena jest o 300 lub 500 złotych niższa. Znam wiele przypadków gdzie przy pierwszej awarii kupujacy poznawał prawdziwe oblicze sprzedajacego i oczywiście  monitorowanie sieci kanalizacyjnej  znikąd pomocy. A należy sobie zdać sprawę z tego , ze te urzadzenia maja za zadanie usuwać zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie – a skoro usuwaja to same nimi sie w jakimś stopniu zanieczyszczaja i wcześniej czy tez później wsparcie techniczne będzie dla nich wymagane.

pomimo tego , ze nie jest jedyny na rynku w grupie przeciwpradowo płukanych to z punktu widzenia klienta jest najlepszy. Inen jakie sa na rynku maja nadbudowane menu , które dla przeciętnego uzytkownika oznacza tylko wyższą cenę. Wybór oczwiście jest po stronie kupujacego.

I jeszcze kilka sów o porównaniu zmiekczaczy.

Każdy zmiekczacz pracujący w oparciu o głowice Logix jest minimum pięciocyklowy. Zmiękczacz Tapworks pracuje w trzech cyklach płuczących. Róznica polega na ekonomii eksploatacji. Tapworks zuzywa ok. 50% soli do regeneracji mniej i około 60% mniej wody.
Odpowiedź o wyborze wydaje się prosta. Łatwo mozna równiez obliczyć po jakim czasie wyższe koszty zakupu sie zwrócą. Jest wiele innych aspektów przemawiających za wskazanym urzadzeniem ale nie ma to sensu bym sie tu rozpisywał.

Wiem , ze zakupiłeś odżelaziacz do płukania ręcznego wykonanego na bazie blachy cynkowej lub ocynkowanej.
W trakcie płukania złoże bedzie wycierało ściany baniaka w którym sie znajduje.
Zalecałbym Ci po krótkiej eksploatacji sprawdzić poziom cynku w wodzie i porównać z poziomem w wodzie surowej.
Coś mi się wydaje , że oszczędności nie wyjda Ci na zdrowie. Ale skoro poszedłes po bandzie wyznaczonej ceną to nie umiem zaproponowac Tobie żadnego rozwiazania w zakresie zmiękczania bo i tak moje wskazówki których Ci swego czasu udzieliłem psu na budę się zdały.

jest to dział wymiany doświadczeń i nie każdy musi kupować Twoje urzadzenia. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić to proponuję inny dział tego forum lub np. allegro.
Jeśli posiadasz jakąś wiedzę i praktykę i chcesz się tym podzielić, to udzielaj rad obiektywnie.
Nie muszę wybierać, ani tym bardziej kupować od każdego, kto zachwala i reklamuje swoje produkty.
I zrozum, że forum to służy do wyrażania opini, spostrzeżeń, rad. I nie każdy musi w to wierzyć bezkrytycznie  http://pogotowie-wodociagowe.pl/usuwanie-awarii-sieci-kanalizacyjnej/  .
Najważniejsze jest jednak to , że wszystkie urzadzenia – bezwzględnie wszystkie co pragne podkreslić – pracujace na Logix to składaki. Nie twierdzę , że złe ale to jednak od składajacego zalezy jakiej jakości materiały i jakich producentów zostana użyte do wykonania całości urzadzenia. Im bardziej rynek oczekuje niższych cen tym bardziej musi spadać jakość finalna produktu i cena komponentów by sprostać zapotrzebowaniu. To jest dosyc oczywiste stwierdzenie jednak warto się zastanowić czy forsowanie ceny przez kupującego to własciwy kierunek. Możecie mi wierzyć , ze radość z wynegocjowania ceny moze okazać się szybko złudna. Przecież żaden sprzedawca nie pozbędzie sie towaru poniżej ceny jego zakupu a czy to sie odbije na jakości sprzętu czy też na Waszym zdrowiu to sprzedawcy nie interesuje. Chciałeś tanio no to masz. Wiadomo kto je tanie mięso – czy naprawdę spadliśmy do poziomu taniej jatki ? Nie chcę byc tu posądzany o prace na rzecz jakiejkolwiek firmy jednak to co przedstawiłem to fakty.

Comments are closed.